HASANAKİ RESTAURANT

 • Hasanaki Restaurant  »  Tesis Bilgileri
 • Telefon-1
  :
  0 266 398 11 11
 • Telefon-2
  :
  0 266 398 15 16
 • Mobil
  :
  0 533 580 61 77
 • Mobil 2
  :
  0 532 777 42 29
 • Web
  :
  www.hasanaki.com.tr
(2051) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
           
           

HASANAKİ RESTAURANT

1977 yılından bu yana en güzel hizmeti vermeyi, yörenin lezzetli ve taze ürünlerini işleyerek misafirlerinin damaklarına hitap etmeyi ilke edinen restoranımız, 2009 yılından bu yana da T.C. Turizm Bakanlığı 1. Sınıf Lokanta Belgesi alarak hem farklılığını ortaya koymuş hem de bu belge sayesinde hizmet sektöründeki sorumluluğunu bir adım daha öteye taşımıştır.

Ayrıca 2005 yılında Beach Garden tesisini de restoran bünyesine kazandıran işletme sahibimiz, temizlik, tazelik ve hizmet konularında çok titiz davranarak gelen misafirlerin en güzel şekilde ağırlanmasını ve tesislerimizden memnun ayrılmalarını sağlamayı ilke olarak benimsemiştir. Kadromuz, yıllardır turizm sektöründe çalışmış ve kendilerini yetiştirmiş güçlü ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Restoranımızda yöreye ait seçkin bir köy kahvaltısı yapabilir, çeşitli otların, en taze deniz ürünlerinin, günlük balıkların ve HASANAKİ’ye has speciallerin tatlarına bakabilirsiniz. Restoranımız ayrıca doğum günü yemeği, toplantı yemeği ve grup yemekleri gibi etkinliklere açık olup menülerimiz sizin tercihleriniz doğrultusunda en kaliteli şekilde hazırlanmaktadır. Ailenizle ve dostlarınızla yapacağınız o sıcacık sohbetleri, baştan aşağı tertemiz bir ortamda, hijyen şartları altında hazırlanmış çok kaliteli ve taptaze tatlarla renklendirmek istediğinizde, adresiniz HASANAKİ olmalıdır.

Siz değerli misafirlerimizi restoranımızda harikulade bir şekilde ağırlamaktan gurur duyduğumuzu belirterek, standartlarımızı daha da ileri götürdüğümüze şahit olmak üzere restoranımıza bekleriz…

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

İnsanların dinlenmek, rahat etmek için tercih ettikleri mekânlar hep doğal güzelliklerle iç içedir. Yeşillik, ormanlık, deniz kenarı, güneş, kum, temiz hava, toprak ve su ile yakın olmak insanlara huzur ve mutluluk verir. Burası yukarıda saydığımız güzelliklere sahip olan, Altınoluk-Küçükkuyu arası denizin yanı başında, İsviçre Alplerinden sonra dünyanın ikinci bol oksijenine sahip Kaz Dağı eteklerinde bulunan ve son 30 yıldır sizlere hizmet veren HASANAKİ ET ve BALIK RESTAURANTI.

Bu restaurantın bu kadar popüler olmasının sırrı; özel coğrafi konumu, zengin balık çeşitleri, onların çok iyi pişirilmesi ve meze olarak hazırlanmış hiçbir yerde bu kadarını bir arada göremeyeceğiniz lezzetli otlan bulundurmasındadır.

HASANAKİ her zaman farklı lezzetleriyle öne çıkan bir restauranttır. Her gittiğinizde mevsimine göre onlarca ot çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Pazı otu, gelincik otu, yabani semizotları, hindiba otu, radikalar, helvacık otu, turp otları, börülceler ve daha niceleri...

Yine soğuk mezelerinden zeytinli hamsi, tuzlu sardalye, çiroz, lakerdalar her biri müşterilere sunulmayı beklemektedir. Balığınızı yemeden önce; deniz börülcesi, pavurya veya zeytinli hamsi ile başlangıç yapabilir, ara sıcak olarak; harika bir balık köftesi, balık mantı veya kalamar yiyebilirsiniz. Balık olarak, barbun, deniz levreği, Lipsoz buğulama, sinarit, lüfer, levrek buğulama, kılıç şiş, fener kavurma gibi çeşitlerimizden herhangi biriyle devam edebilirsiniz.

Tatlı olarak ise ayva, incir, kayısı özellikle fırında helvası olmazsa olmaz çikolatalı suflesi ve dahası bu eşsiz mekânda sizleri beklemektedir.

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:

ADRES:

Narlı Altı - Mıhlı Mevkii
Altınoluk - Edremit/Balıkesir


 

Firma İletişim Formu

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu: